Spausdinti

Yakitori yra japoniškas kepimo būdas, kuris reiškia ant mažų iešmelių užmautus ir iškeptus dažniausiai vištienos gabaliukus, kepant palaistomus arba valgomus su sojos ar mirin (saldus padažas / vynas naudojamas japoniškoje virtuvėje) padažu. Paukštienos kepenėlės yra suveriamos ir kepamos, palaistomos padažu, kuris išvirtas iš anksto ir toks sirupingas, jo tikrai labai geras skonis. Tai mano yakitori padažo variantas.

Kepenėlės yakitori

0
komentarai
3
Porcijos
6 asm.
Kepimo, virimo laikas
15 min.

Reikės:

500 g kalakutienos (ar vištienos) kepenėlių
2 šaukštų rudo cukraus (farino labai čia tinka)
3 cm imbiero šaknies
1 žaliojo čili pipiro (nebūtina, čia tik jei norite aštriau)
1 česnako skiltelės
100 ml sojos padažo
1 šaukšto kepintų sezamų aliejaus
2 šaukšto ryžių arba baltojo vyno acto
1-2 cukinijų sunerti ant iešmelių
šlakelio citrinų sulčių
Kaip gaminti?
Reklama
38285

Gaminimas

1

Keptuvėje ar nedideliame puodelyje sumaišome sojų padažą, cukrų, actą, citrinų sultis, aliejų, tarkuotą imbiero šaknį, susmulkintą česnako skiltelę ir susmulkintą čili pipirą, jei naudojate. Statome puodelį ant ugnies ir maišydami kaitiname, kol padažas pradės tirštėti. Paliekame atvėsti.

2

Kalakuto kepenėles supjaustom kąsnio dydžio gabalėliais. Cukiniją taip pat.

3

Kai padažas atvės, kepenėles gerai apvoliojame jame ir pakaitomis su cukinija veriame ant iešmelių.

Reklama
41011
4

Kepame įkaitintoje kepsninėje priklausomai nuo gabaliukų dydžio – apie 15min., vis pašlakstydami ir paglaistydami likusiu padažu. Svarbu neperkepti, kepenėlės turi būti vos rausvos, jei pilkos, tai bus visai sausos.

Ingredientai
Beata
Beata Nicholson
Čia rasite šimtus receptų, kuriuos rašiau iš savo virtuvės, bus ir tokių, kurie pasirodė žurnale, mano TV laidose ar socialiniuose tinkluose. Čia mano online namai – sveiki atvykę!
Daugiau autorės receptų
Reklama
41003
Komentarai
  1. Beata, o ka manote apie vistienos file kepima tokiu pat principu su minetu padaziuku arba gal net ir karaliskos krevetes cia butu i tema? Turetu irgi buti skaniai

  2. Sugalvojau išbandyti taip ruošiamas kepenėles, bet tėtis (kuris mūsų šeimoje yra kepenėlių troškinimo specialistas) sako, kad prieš kepant jas dar reikėtų kažkaip apdoroti… pamirkyti piene..?
    Tad galvoju pasiteirausiu ar čia koks iš praeities atėjęs mitas, ar vis tik jei kepenėlės yra tik kepamos ir netroškinamos jas reikia dar kažkaip apdoroti?
    Merci a l’avance! 😉

Rašyti komentarą