Tai tiek apie blynus… Tegul juose būna daug daug obuolių.
Blynai su obuoliais ir bananais
Reikės:
Gaminimas
Obuolius sutarkuojame arba supjaustome pusės cm storio šiaudeliais. Bananus sugnaibome arba supjaustome riekelėmis.
Kiaušinius, cukrų, varškę, jogurtą sudedame į dubenį ir gerai išsukame, kad būtų vientisa masė.
Miltus persijojame, sumaišome su kepimo milteliais ir suberiame į kiaušinių masę. Bus gana tiršta (blynams atrodytų per tiršta) tešla.
Ją sumaišome su vaisiais, tešla nuo vaisių truputį paskystės, bet nebus skysta, viskas laikysis tvirtai vietoje ir labai nebėgs į kraštus. Bet todėl, kad yra labai daug vaisių, tai ir nenorim, kad tešla būtų skysta, tada neišeis blynas…
Kepam gerai įkaitintoje keptuvėje aliejuje (šiuo metu mano favoritas blynų kepime yra kokosų aliejus).
Papasakokite, Beata, apie kokosų aliejų, naudojamą kepime.
Internete randu pradavėjus, kurie tą patį kokosų aliejų siūlo ir kepimui, ir masažui, ir veidui…Kažkaip keistokai, neįprastai ir kol kas nepatikimai skamba… 🙂
Kokosų aliejų naudoju jau visą vasarą, ir kepimui, ir kūno priežiūrai. Vaikams labai patinka, išsitepa patys (ypač po maudynių) ir pavalgo 🙂 Vienas homeopatas rekomendavo ir ačiū Jam 🙂
aciu uz puiku recepta, jis jau isbandytas 🙂
Labai prasau paaiskinkite neismanelei kokie tai miltai „spelta miltai”, nezinau tokiu 🙂
Labas,
Atleiskit,as ne i tema,bet vistiek paklausiu : ar imanoma kazkaip isigyti is jusu parduotuves karsto sokolado drozliu,jeigu as gyvenu ne Lietuvoje? Aciu.
Laba diena, Beata
šis blynelių receptas kažkuom primena jamaikietiškų bananinių blynelių receptą banana fritters.
Jamaikietiškas labai paprastas: sutrinti bananą, imaišyti miltų ir kepti aliejuje. Viskas, skanaus! 🙂
Aš juos gardindavau įmaišydamas į tešlą razinas. Jamaikiečiai dar įberia žiubsnelį druskos ir cukraus, bet man ir be jų buvo skanu.
http://poluden.livejournal.com/31665.html
O kas yra tie spelta miltai?
Beata, ar galima varškę pakeisti rikotos sūriu? Nes Italijoje nėra mums įprastai suprantamos varškės. Čia galima rasti rikotos sūrį arba grūdėtą varškę.
Recepte nenurodyti kepimo milteliai – kiek jų dėti? 🙂
Miela Beata,
norėjau Jūsų šio to apie blynų kepimą paklausti. Ruošiuosi Kepti iš Jūsų I knygos blynus. Recepte Jūs minite, kad kiaušinių trynius reikia išplakti atskirai nuo baltymų, ir galiausiai baltymus per kelis kartus atsargiai įmaišyti į tešlą. Gal ir kvailas klausimas, (net pačiai gėda), bet norėjau pasitikslinti, kaip tuos baltymus techniškai reikėtų į tą tešlą įmaišyti, kad tešla nesukristų, pvz. ar juos po truputį reikia dėti į tešlą ir „apkloti” tešla, ją šaukštu semiant nuo apačios, ar tiesiog sudėti baltymus ir šaukštu atsargiai dubenyje pamaišyti???
Sitie blynai – tikri blynauskai 🙂 labai skanus 🙂 ir be kepimo milteliu 🙂
LAaabai skanus blynai!:) Tik as dariau biski kitaip, nedejau speltos miltu, o dejau kvietiniu ir nedejau maltu semenu. bet siaip labai skanu, net isrankiajai dukrai patiko:)
Ar nesugadinsiu recepto, jei nedėsiu maltų sėmenų?:)
Pirma karta kepiau blynai be pieno ir vandens gyvename, bandome ir mokomes kaimyne vokiete vos neisejo is proto pabandzius siuos blynus palaimintas sventinis rytas.